Genel Bakış

Mim Yapı 1995 yılından beri üst yapı, alt yapı ve enerji sektörlerinde yatırımcı ve müteahhit olarak faaliyet gösteren bir inşaat taahhüt firmasıdır.  

MİM YAPI; 25 Yıldan beri, inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir inşaat taahhüt firmasıdır. Bu güne kadar yapımını üstlendiği bütün projelerde, sözleşme mesuliyetini kazancın önünde tutmuş, ilk günden beri kaliteyi gaye edinmiştir. MİM YAPI bu gaye ve heyecan ile; Toplu Konut Projeleri, Kentsel Dönüşüm Projeleri, Eğitim Binaları, Yönetim Binaları, Alt Yapı Projeleri gibi inşaat sektörünün hemen hemen bütün alanlarında önemli yapılar inşa etmiştir. MİM YAPI’nın çeşitli şehirlerde gerçekleştirdiği binlerce konutta, on binlerce insan huzur ve güven içinde yaşamaktadır.

MİM YAPI inşaat sektörünün yanı sıra, Enerji Sektöründe de faaliyet göstermekte ve bu maksatla Hidroelektrik Santraller inşa etmektedir.

MİM YAPI, 25 Yılın tecrübesi ile sektördeki faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Yönetim Kurulu Mesajı

İnşaatçılık, ilk insanın yaptığı ilk evden günümüze kadar insanoğlunun en eski mesleklerinden biridir. İnsanın çağlara ve coğrafyalara göre inşa ettiği bütün yapılar, medeniyetleri oluşturan unsurların başında gelir. Geçmişte yapılan bir çok yapı medeniyetlerin günümüzdeki en somut temsilcileridir. Şu an yapmakta olduğumuz yapılar da, yakın geleceğe bir medeniyet yansıması olacaktır. Bu yüzden, inşa edeceğimiz özgün projelerle, ilhamını gelenekten alan sürdürüle-  bilir bir medeniyete katkı sağlamak gayesindeyiz. Bu katkıyı sağlarken; çalışan-  larımızın huzur ve güvenini temin etmek, taahhütlerimizi sözleşmelerimize sadık kalarak zamanında teslim etmek ana prensibimizdir.

MİM YAPI Sertifikalar

Mim Yapı, Üst Yapı, Alt Yapı ve Enerji projeleri gerçekleştirmek için ihtiyaç duyulan bütün lisans ve sertifikalara sahiptir.